Reference, aneb co o nás napsali jiní?

Pan Pavel Kučera


Dobrý večer,

před časem, konkrétně v průběhu léta, jsem začal shánět byt pro rodiče ve Znojmě. Shodou okolností se mi zalíbil hned první z nich, který prodávala RK Colosem a souběžně i Sting; kontaktoval jsem paní Jedličkovou z vaší RK a i přes drobné komplikace ze strany financování (přes Gepard Finance, kde jsou moje zkušenosti už horší...) vše dobře dopadlo a v tuto chvíli se byt připravuje na nastěhování.

Proč Vás ale kontaktuji - chtěl bych tímto způsobem velmi poděkovat za přístup Vaší makléřky, paní Jedličkové, za ochotu a pomoc od první prohlídky až po sepsání smlouvy a fyzické předání bytu během uplynulého víkendu. Stejně tak i za její flexibilitu.. díky mé práci je občas trochu složité se někam na určitou hodinu dostat a paní Jedličková mi vždy vyšla vstříc. Není to první byt, který v životě kupuji, ale věřte mi, že tak perfektní přístup výjimečný je. I přes provizi v poměrně vysoké výši se často makléři chovají podobně, jako byste si přišli koupit možná tak rohlík a cítíte, že Vás berou jako jednoho z davu.. v tomto případě ne. Tedy ještě jednou díky Vaší RK i paní Jedličkové.
S pozdravem,

Pavel Kučera


Pan Tomáš Sobol

Dobrý den,
rád bych poděkoval touto cestou, za uskutečněný prodej nemovitosti. Díky patří vaší úžasné kolegyni, makléřce Jitce Jedličkové, která se nám věnovala při prodeji našeho bytu v Moravském Krumlově. Zdárně prodej zrealizovala a dovedla k úspěšnému konci. Vše proběhlo k naší spokojenosti a kladně hodnotím její vysoké nasazení a příjemné vystupování.

S pozdravem

Tomáš Sobol
(spokojený klient)
Moravský Krumlov


Paní Jana Mazurová

Dobrý den,

děkuji tímto způsobem p. Jitce Jedličkové z Moravského Krumlova. Její chování bylo naprosto profesionální a vstřícné. V mnoha ohledech lze její přístup vyhodnovat jako nadstandartní.

S přáním hezkého dne

Jana Mazurová - spokojená klientka


Paní Mgr. Marie Rumíšková

Díky kladné referenci známých jsem se při prodeji svého rodinného domu obrátila na realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. v Moravském Krumlově a udělala jsem dobře. Paní Pavla Hájková, TOP realitní makléř, se mi opravdu věnovala, dům prodala v neuvěřitelně krátkém čase, navíc byla vždy milá a vstřícná. Všechny náležitosti kolem prodeje vyřizovala velmi profesionálně a byla jsem příjemně překvapena, jak velký rozsah služeb pro mě zajistila. Smlouvu s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. a paní Hájkovou mohu opravdu každému doporučit.

Mgr. Marie Rumíšková
Moravský Krumlov


Pan Miloš Lustig

Dobry den,

timto bych chtel velice podekovat za skvele odvedenou praci pri koupi nemovitosti zprostredkovane Jitkou Jedlickovou z Moravskeho Krumlova. Slecna Jedlickova odvedla skvelou praci a byl jsme s ni a tudiz diky ni s vasi realitni spolecnosti velmi spokojen a tesim se na dalsi spolupraci v budoucnu.
S pozdravem a velkym podekovanim

Milos Lustig

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

 

Kontakt na pobočku Moravský Krumlov

Zámecká 13
67201 Moravský Krumlov

Mobil: +420 723 602 206
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: krumlov@coloseumreality.cz

zvětšit mapu

 

Obchodní a hospodářská komora Brno TOPlist